information

Hakkımızda

Drama Kimya faaliyetine 2004 yılında başta otomotiv, makine ve metal sektörüne yönelik sanayi kimyasalları satış ve teknik servis hizmeti vererek başlamıştır. İlerleyen yıllarda faaliyet alanını endüstriyel madeni yağlar, boya, boya katkı ve yardımcı malzemeleri ,bant, filtre ve aşındırıcı ürünler ,makine ve yedek parça satış ve teknik servis hizmeti ile genişletmiştir.


Drama Kimya Ltd. Şti. İmalat Sanayisinde üretim faaliyeti gösteren firmalara, global olarak, ürün kalitesinde, teknoloji üretmekte ve çözüm sunmakta lider kurumlar olan; Houghton, Klüber, -BASF-Chemetall ,3M, Jotun ve Dürr firmalarının ürünlerini bu firmaların resmi distribütörü olarak sunmaktadır.


Merkezi Bursa Akçalar Organize Sanayide yer alan Drama Kimya 5000 metrekare alan içinde satış ofisi ve depolama alanı ve 20’ye yakın konusunda uzman mühendis kadrosuyla hizmet vermektedir.

Firmamızın Gebze Güzeller Org. Sanayi Bölgesinde ise bir adet şubesi bulunmakta ve burada 10’a yakın konusunda uzman mühendis kadrosu ile hizmet vermektedir.


Faaliyet sahası içinde İstanbul Anadolu Yakası, Körfez illeri, Batı Karadeniz ve Güney Marmara Bölgesi illeri yer almaktadır.


Sektörün beklentisi olan; kaliteli standart ürün tedariği, proses danışmanlığı ve teknik servis odaklılık ile sürekli gelişme Drama Kimyanın ana felsefesidir. Bu felsefe ile uzun yıllardır başarılı çalışmalar yürüten Drama Kimya başarısını 2016 yılında ISO 9001; 2015 ve ISO 10002 kalite belgeleri alarak taçlandırmıştır.


Drama Kimya Ltd. Şti. teknik servis kalitesinde ve konusunda uzman konumuyla sorunlarınıza çözüm, başarınıza katkıyı amaçlamaktadır.